web analytics

Pr0grammer

عقده رها کن
در تاریخ:۲۷ام فروردین ۱۳۸۹

تقلب هم برای این جماعت نسبی است

عقده که شاخ و دم ندارد.

اینجا

بعدنوشت:
لینک به خاطر شعور مضاعف نویسنده ویرایش شد.

نوشته شده توسط:

 1. علی گفته است:

  خب اگه خیلی می سوزی بهتره یه جاییت رو بزنی به تشت آب یخ.

  [پاسخ]

 2. مثل هیچکس گفته است:

  این دیوانه ها دیگه چه جونورایی هستن؟! خنده

  [پاسخ]

 3. مثل هیچکس گفته است:

  به افتخار پیروزی «یا حسین میرحسین». لیدی گاگا:… قهقهه

  یا حسین!!! لیدی گاگا!!!! قهقهه

  اللهم اشفع کل مرضانانیشخند

  [پاسخ]

 4. Queen of love گفته است:

  آری بگذار بگویند … آری بگذار بگویند … بگذار بگویند ما بیشماریم اما در حد انگشتان دست … بگذار خود را برنده انتخابات بدانند و در این رویا بمیرند … بگذار تا وا داده های انقلاب را بشناسیم … بگذار تا ….

  اما در هر صورت وظیفه ما بصیرت بخشیست …  ما پیرو رهبریم گل

  [پاسخ]

 5. حسن گفته است:

  میگن اون کوری که خودش رو به کوری زده هیچوقت بینا نمی‌شه،۱ ساله تو کشور آشوبه،یه سال مردم رو دارند تو خیابون میکشند، این‌ها رو نمی‌بینی؟بیا پست بنویس و مردم کشورت رو جماعت خطاب کن،واسه یه خائن جنگ طلب

  [پاسخ]

 6. م گفته است:

  بمیر بابا

  [پاسخ]

 7. حمید گفته است:

  به شما هم در انتخابات اجازه دادن ده بار رای بدی؟
  پسر شیمایی؟
  از این ایدی ها هم انتخاب نکن که توهین است به جبهه رفته های ما
  تو در این اندازه ها نیستی که خودت رو با اونها مقایسه کنی
  تو باتوم بگیر دستت دخترها رو بزن

  [پاسخ]

 8. ز گفته است:

  رای گیری تایم نماد تلاش و پشت کار جنبش سبز بود نه بی شماری اون
  طرفداران نامزد هایی مثل “هان هان” (البته ذهن مریض شما کسی جز لیدی گاگا رو نمیبینه)‌ هم میتونستند هرچند بار میخوان رای بدن. درحالی که ایران از سانسور شدید رنج میبره یه شخصیت ایرانی به همت بچه های ایرانی نفر اول میشه….. از شمایی که کشته شدن مردم در کف خیابون توسط یه عده   رو ندیدی چطور میخوایی چنین موضوعی رو درک کنی؟

  [پاسخ]

 9. ز گفته است:

  هنوز مشگل داری متاسفانه.من کی گفتم ما اقلیت هستیم؟این شما هستی که باید عقده رو رها کنی.وقتی جوابی نداری بدی جز توهین کار دیگه ای نمیتونی بکنی البته!‌

  [پاسخ]

 10. سپاه سبز گفته است:

  مثل اینکه همین اکثریت سبز مردم ایران که شما اقلیت می پندارید در همین وبلاگ ولایی شما هم در اکثریت هستند.
  ما بیشماریم

  [پاسخ]

 11. امین گفته است:

  باز آدم های با وجدان تر شما مثل محمد نوری زاد به راه راست و مردم برگشتند چرا که هنوز در اعماق وجود آنها خصلت انسانی یافت می شد . تنها توصیه من به شما اندک انسان نماهایی که ممکن است روزی انسان شوید این است که اگر جیره خوار نظام نیستید کمی به خود آیید

  [پاسخ]

 12. حاج محمد گفته است:

  توی اردوی جنوب ، یه دوستی خیلی تکرار میکرد : غلط کردید بی شمارید.
  همین و بس ! یاعلی

  [پاسخ]

 13. آزادی گفته است:

  یکی از دوستان می گفت به بسیجی ها هر چی فحش بدی و تو کلشون بزنی عارشون نمیاد ولی فقط کافیه که بگی ما بیشماریم . اونوقته که مثل اسفند بالا و پایین می پرند.
  ما بیشماریم

  [پاسخ]

 14. درود بر کروبی - سلم بر موسوی گفته است:

  بچه ها مثل اینکه اینا هیچوقت از رو نمی رند . حتی آوردن رای ۱ میلیونی در مجله تایم هم که رقابت با ۶ میلیادر انسان در کره زمین بود نشان داد که ما بیشماریم و اگر تقلب در انتخابات انجام نمی شد و حکومت فاسدی نداشتیم الان موسوی با اختلاف میلیونها رای رئیس جمهور ما بود.
  به قول دوستمون : ما بیشماریم

  [پاسخ]

 15. بهار گفته است:

  بابا شما مرفهین بی درد فیلتر شکن دارید .. برا ما که فیلتره

  [پاسخ]

 16. نی نی گفته است:

  بپا نیوفتی تو دیگ حلیم ها ها ها ها ها ها….
  پ.ن.: انگار من دومرتبه شعور بعضی از خواننده ها را دست بالا گرفتم و تصور کردم می فهمند که این نوشته طنز انتقادی است. «ذوب شدگان در ولایت» شادی نکنند و لینک ندهند.

  [پاسخ]

 17. مهدی.ه گفته است:

  خداهمه جلبکای مریض شفابده ان شالله .یه نظرسنجی باحق رای بی شمار راه انداختند و بازهم توهم برشون داشت…http://www.bachehayeghalam.ir/diary/013150.php
  جالب اینجاست اول خواننده سکسی اول شد بعد به لطف جلبکها نتیجه نظر سنجی رو تغییردادند.
  لینک نظرسنجی http://www.time.com/time/specials/packages/article/0,28804,1972075_1976159_1976160,00.html

  [پاسخ]

 18. مهدی.ه گفته است:

  رأی گیری اینترنتی مجله تایم؛ نمودی از دموکراسی و توهمات سبزکی!

  احتمالاً در مورد مجله تایم و نظرسنجی‌اش برای انتخاب ۱۰۰ نفر از برترین‌های سیاست، موسیقی، ورزش، علم و… در سال ۲۰۱۰ شنیده‌اید.

  مهلت این نظرسنجی تمام شده و نفر اول کسی نیست مگر، مرد قانون و قانون‌مداری و بازگشت به قانون، “میر حسین موسوی”!

  در اینجا کاری به علمی بودن نتیجه و جامعه آماری و تأثیرگذاری این موضوع ندارم و البته معتقدم این نظرسنجی، بیشتر شبیه یک بازی سرگرم کننده اینترنتی است تا یک ملاک تشخیص [که در ادامه دلیل آن را خواهشد فهمید] ولی نکته‌ای برایم بسیار جالب بود و آن چگونگی اجرای این به اصطلاح نظرسنجی و نحوه رأی دادن در آن.

  در این نظر سنجی شما می‌توانید هر چندباری که مایل باشید به فرد مورد نظرتان رأی دهید و هیچ محدودیت در تعداد دفعات شرکت در رأی دادن ندارید!!!

  مثلاً اگر آدم علاف و بی‌کاری باشید [که بعضی‌ها بنا به گفته خودشان بوده‌اند!]، می‌توانید از صبح تا شب پشت کامپیوتر نشسته و با زدن کلید F5 روی صفحه نظرسنجی! ده‌ها و صدها و هزارن بار در آن شرکت کنید!

  فکر می‌کنم نوشته‌ی یک سبزک در این رابطه، مشت خوبی نمونه خرو

  [پاسخ]

 19. محمد گفته است:

  من اولین باریست که به اینجا می آیم و از این دوخطی که نوشته بودید چیزی دستگیرم نشد. ولی انگار منظور از این نوشته دو خطه این بوده که نوشته طنز انتقادی مرا جدی گرفته بودید. آن نوشته در طنز کسانی بود که به جای یک روش عملی و علمی به راهکردهایی پرداخته اند که هیچگونه فایده ای ندارد. نکته عجیب برای من این بود که  انگار شما نوشته مرا جدی گرفته بودید که خود جای تأمل دارد!

  [پاسخ]

 20. ما بیشماریم گفته است:

  من بعید می دونم دیگه شما بسیجی ها آدم بشید . مزدورانی که یا خودشان جوانان این مملکت را به خاک و خون کشیدند یا جنایت آن جنایتکاران را تایید می کنند بعید است که از حیوان به لنسان تبدیل شوند.

  [پاسخ]

 21. مثل هیچکس گفته است:

  خوندن کامنت های پست های سیاسی این وبلاگ همیشه باعث شادی روحه ما میشه نیشخند

  بیشمار ها، یکم دیگه بیاین کامنت بذارین رویا

  حال میده نیشخند

  [پاسخ]

 22. Queen of love گفته است:

  خوب … این رو خطاب به اونایی اقلیتی که میخواهند بگویند ما بی شماریم و دائم بر طبل مخالفت بزنن ….. بی شک که از نظر فکری این دوستان گرفتار افکار اشخاصی هستند که هم اکنون در کشورهای غربی به نفی امامت ، توحید و سایر ارزش های دینی میپردازند و خود را روشنفکر قلمداد میکنند ، از این دسته کم نیستند کسانی که در داخل کشور و حتی در بین رجال سیاسی کشور تعلق خاطری به این اندیشه دارند که مانندشان را در بین جناح های اصلاح طلب مشاهده میشود  … اون دوستانی که میگن ” کشتن مردم در کف خیابان ها رو ندیدی ” باید بگم که اگر کمی فکر کنید می فهمید که این از کجا آب میخوره ….
  زمانی که آقازاده هایی میان اتاق فکر برای براندازی تشکیل میدن با پول هایی که از بیت المال دزدی کردن در زمان اصلاحات و در این اتاق های فکر پروزها رو راه اندازی میکنن که یه نمونش همینه :
  ۱ – در  روزهای قبل از عاشورا دائم بر طبل تظاهرات میکوبیدند تا در این روز بگن که ما حسین هستیم و مظلوم نمایی کنن اما با هشیاری های رهبر عزیزمان این فتنه نیز سرکوب شد … آنها میخواستند تا نظام در این روز عزیز دست به اصلحه برده و از این آب گل آلود ماهی بگیرن و با پروژ

  [پاسخ]

 23. Queen of love گفته است:

  ۱ – در  روزهای قبل از عاشورا دائم بر طبل تظاهرات میکوبیدند تا در این روز بگن که ما حسین هستیم و مظلوم نمایی کنن اما با هشیاری های رهبر عزیزمان این فتنه نیز سرکوب شد … آنها میخواستند تا نظام در این روز عزیز دست به اصلحه برده و از این آب گل آلود ماهی بگیرن و با پروژه شهید سازی برای خودشون یه امتیازی کسب کنن که مشاهده شد با صراحت فرمانده نیروی انتظامی اعلام کرد که در این روز هیچ یک از ماموران صلاحی نداشته و به جایی رسید که تلفات نیروی انتظامی بیش تر از شد .
  ۲ – آنها رو دیدید که چه کردند در روز عاشورا اینها که بودند ؟ مشا هده شد که عده ای از این ها منافقان ، عده ای دیگر وهابیون ، عده ای از سلطنت طلب ها و افراد اجیر شده آنها بودند که  حال ۱۳ میلیون رای که داده شده اینها هستند ” البته که نه ” اینها همان دار ودسته  هستند که با پروژه دروغ بزرگ در انتخابات کلید این فتنه را زدند  این سوال پیش می آید این ها چرا و چگونه با این هماهنگی ؟
  پاسخ در همان اتاق فکر آقازاده ها و سیاسیونی که در آن هست جویا شد … از خانم فائزه و مهدی هاشمی گرفته تا آقای خاتمی و دو بازیچه که خودشون هم فکر نمی کن بازیچه باشن “

  [پاسخ]

 24. Queen of love گفته است:

  پاسخ در همان اتاق فکر آقازاده ها و سیاسیونی که در آن هست جویا شد … از خانم فائزه و مهدی هاشمی گرفته تا آقای خاتمی و دو بازیچه که خودشون هم فکر نمی کن بازیچه باشن ” آقای کروبی و موسوی ” .
  ۲ – چرا هر چند وقت یک بار آقازاده ها به کشور انگلستان و .. میرن و چندی بعد پروژه ای دیگر در رسانه های خارجی رقم میخوره و  بعد از برگشت خود در ایران به پیشبرد پروژه نظارت میکنن ؟
  ۳ – چقدر سایت و رسانه دست به دست هم دادن که همگیشون از کشورها و شخص هایی ساپورت میشدن و میشن که دست حامیانشون توی ایران نیز واضح هست .

  ۴ – تناقض گویی های آقایان موسوی و کروبی در پیروی از قانون هست که همشون دلیل پوچی سخنان این آقایان و وادادگیشونه .

  هزار یک دلیل واضح وجود داره که میخواستن کودتای مخملین کنن و با اقتدار رهبری همشون شکست خورد … الانم که طرح فتنه عمیق رو در دست دارن تا در امسال اجرایش کنن که اینهم به لطف خدا و به رهبری رهبر و پشتوانی ملت شکست میخوره .

  سخنرانی های دکتر عباسی رو پیشنهاد میکنم بینید شاید آگاه تر بشید

  دوستان یکم بیشتر فکر کرده و اندیشه کنید …. ببخشید که زیاد حرف زدم  من نیز جرعه ای از دریای بی

  [پاسخ]

 25. نجوا گفته است:

  فیلتر!

  [پاسخ]

نام *
رایانامه *
تارنما

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

*اگر پیغام‌تان خصوصی است، کافی است در متن پیام، کلمهٔ خصوصی را درج کنید.

 • آخرین ممنوعه‌ها

 • تبلیغات ممنوعه


 • آخرین نظرات

 • ^ بازگشت به بالا