web analytics

Pr0grammer

اعدام
در تاریخ:۲۱ام اردیبهشت ۱۳۸۹

یک جنایت‌کار،

چه وبلاگ نویس باشد!
چه معلم!
چه


 1. بابالنگدراز پنج فوتی گفته است:

  کمی چشماتو وا کنی بهتره…جنایتای حکومتو هم ببینی خوبه
  اما خب…آدم متعصب تنها چیزی که نداره مغزه

  [پاسخ]

 2. حسام گفته است:

  من موندم آقای موسوی میخواهد تهش به کجا برسه؟

  [پاسخ]

 3. من گفته است:

  حتما مشکله دیگه!
  احمق احمقه دیگه چه انتظاری داری؟!

  [پاسخ]

 4. من گفته است:

  این بابا لنگ درازه هم نکته ی خوبی رو گفته متعصب تنها چیزی که نداره مغزه (که در مورد خودش و دوستاش کاملا صادقه علاوه بر دیگر نداشته هاشون) اما مااگر مغز نداریم یه جو غیرت هنوز داریم !

  [پاسخ]

 5. عليرضا گفته است:

  ایول، من نمیدونم چرا بعضیا اصرار دارن از هر چیزی که می بینن یه برداشت منفی از اون علیه حکومت داشته باشن؛ من یادم میاد وقتی اون خانم دارابی اعدام شد تو دانشگاه ما بازتاب خاصی داشت اما جالب این بود که بعضی از معترضین به اعدام ایشون حتی نمیدونستن قضیه چیه و فکر میکردن خانم دارابی به علت مخالفت با رئیس جمهور و جمهوری اسلامی اعدام شده!
  در مورد این اعدام های اخیر هم جالبه بعضیا فکر میکنن گروه پژاک یه گروه فعال سیاسی عادیه که صرفا اعضاش به علت انتقاد از حکومت دارن اعدام میشن! من از این افراد دعوت میکنم یه سری به شهر ما بزنن و ببینن تو چند ماهی که نیروهای نظامی شهر ما مسئول حفاظت از مرز ماکو بودن چند نفر نفر سرباز عادی بدست نیروهای پژاک کشته شدن

  [پاسخ]

 6. ناشناس گفته است:

  مثل اینکه فقط اگه رئیس جمهور باشه جنایتکار محسوب نمیشه نه؟ البته برای یه سری نادون مثل شما

  [پاسخ]

 7. هادی گفته است:

  موافقم! حتی اگر این جنایت کار یک قدرتمند، یک رهبر، یک مقدس شده و یا یک ولایت باشد. جنایتکار جنایتکار است. ولی خوب یک معلم بدبخت حتی اگر کاری هم نکرده باشد چون قدرتی ندارد با یک روند غیرقانونی به دار سپرده می‌شود و یک رهبر ؟!

  [پاسخ]

 8. ناشناس گفته است:

  حالا اول بیا ثابت کن طرف تروریست بوده. …
  چرا راجع به چیزی که از اون مطمئن نیستی این قدر با اطمینان حرف می زنی؟ اگه طرف جنایت کاره باید کسی رو کشته باشه یا نه؟
  یک جنایت کار ،
  چه فدایی ولایت باشه،
  چه مداح قدرت،
  چه مذهبی متعصب ،
  باید مجازات بشه.
  قاتل سید علی موسوی کجاست؟ قاتل سهراب اعرابی چی؟…

  [پاسخ]

 9. هادی گفته است:

  اخوی! این مطالب خنده دار شما در توجیه خشونت حاکمیت که گریه خلایق را دارآورده است و از دین هم برایش مایه می‌گذاری را فقط می‌توانم به کورشدن چشم حقیقت بین امثال شما به خاطر پول و قدرت بی حساب و کتابی که یک زمانی ملت با حسن نظرشان اما به اشتباه در دامان این حکومت ریختند و گم کردن وجدانتان ربط دهم که فکر میکنید چون مطیع بی چون چرای حاکم زمانه‌ای هستید که ادعاهای گنده گنده‌ی بی‌دلیل دارد پس تمام کارها و افکارتان از قبل توجیه شده و درست است. فقط یک لحظه فکرش را بکنید که اگر چندماه قبل از مرگ آیت الله خمینی همان قائم مقام فلان فلان شده‌ی گمراه! قربانی بازی قدرت نشده بود الان حال روز شما ذوب شدگان در ولایت طور دیگری بود و احتمالا حالا داشتید به سید علی دشمن شناس بدبیراه می‌گفتید! در کدام مکتب اخلاقی جفت کردن کفش حکمش اعدام است و کشتن ده ها انسان بی گناه در روز روشن در خیابان به و به چه چه دارد؟! آهان در کتب ولایت مطلقه فقیه از نو سید علیش! اخوی در تمام دنیا به این می گویند فاشیسم! و مهم نیست که توجیه آن را از کتب فقهی شیعه درمی‌اورند یا کتاب نبرد من هیتلر یا تواهمات استالینی!
  شما نمی‌بینی گروه گروه مردم این مملکت ام

  [پاسخ]

 10. هادی گفته است:

  شما نمی‌بینی گروه گروه مردم این مملکت امام زمان! دارند از زیر یوغ ولایت زوری فرار میکنند؟! و بلکه هم از کل دین و شریعت! به اول انقلاب و پانزده سال قبل و الان نگاه کن. هیچ تغییری نمیبینی؟! مطمئنم عاقبت بدی برای این حکومت که بی حساب و کتاب ظلم می‌کند و تمام روزنه های پالایش خودش را هم از ترس مسدود کرده وجود دارد. و من نمی‌دانم منی که تمام گوشت خونم با این انقلاب از دست رفته بوده و عمو و برادرم برای آن از دست داده‌ام باید خوشحال باشم یا ناراحت!؟

  [پاسخ]

 11. حسین گفته است:

  درود بر تو عزیز زیبا گفتی

  [پاسخ]

 12. حسن گفته است:

  “بعد می خواهی به دنبال قاتل خیالی کسانی باشی “
  سلام
  ان شاء الله که افاتومنون ببعض الکتاب و تکفرون ببعض نیستم.
  اگر درست فهمیده باشم شما هنوز شک داری که سید فلی موسوی و سهراب اعرابی و… کشته شده اند که می گویی قاتل خیالی. لطفا در این مورد نظر خودت را صادقانه بگو
  باز هم تاکید می کنو هر کسی که تروریست هست باید مجازات شود. چه تروریست دولتی چه مخالف دولت.
  در دادگاههایی که یک طرف دعوا کل حاکمیت است مانند محاکمه این پنج تن، روند باید علنی باشد تا کسی شائبه سوء استفاده حاکمیت از ثروت و قدرتش را به خود راه ندهد. من نمی خواهم از تروریسم دفاع کنم ، اما اول ثابت کنید طرف تروریست است. نه بینه نه محاکمه علنی و….  آیا قضاوت امام علی این چنینی بود. خوارج آشکارا امام را دشنام می دادند بدون اینکه ترس از مجازات داشته باشند. آیا ما فکر می کنیم بیشتر از امام علی حکومت داری بلدیم؟
  آیا واقعا فکر می کنی که قاتل سید علی موسوی که با خیال راحت توی خیابانهای تهران در روز روشن جولان می داد مخالف دولت است؟
  یعنی دولتی که تظاهر کنندگان غیر مسلح را تحمل نمی کند و آنها را  کتک می زند اجازه می دهد تروریست ها وسط پایتخت حکومت

  [پاسخ]

 13. حسن گفته است:

  … به راحتی جولان دهند.
  فبشر بعباد الذین یستمعون القول فیتبعون احسنه
  خداوند همه ما را به راه راست هدایت فرماید.

  [پاسخ]

 14. من گفته است:

  در جواب ” هادی” و “حسن”
  آقا جان!
  کی گفته نظرتون مهمه؟
  با آدم بی منطق باید مثل خودش حرف زد!
  منطق امثال شما مثل آب دوغ خیار میمونه! همه چیز رو به هم ربط میدین برای اثبات خودتون و به در و دیوار میزنین که بگید طرفتون اخ و تف و بده و حاضر نیستید حرف های به حق طرفتون رو لحظه ای گوش کنید شاید برای یکبار هم حرف درست بزنه!!
  فقط میخواید بگید خودتون آدمید و بس! غیر از شما یا مزدورند و یا جانی و یا قاتل و یا متجاوز و خیلی چیز های دیگه! اما هیچ وقت نمیگید شماها چی هستید؟
  عاشورا رو یادتون رفته که با خیمه ی عزای حسین چه کردید؟ ۱۶ آذر رو یادتون رفته که میخواستید دانشجو بودن را به لجن بکشید اما نتوانستید؟ ۱۳ آبان رو فراموش کردید؟
  ۹ دی اون همه آدم رو ندیدید یا هنوز معتقید که ۳ میلیون آدم همه به زور چماق تو خیابون بودند؟ گیرم که ۹ در رو ندیدید ۲۲ بهمن چی؟ همه ی اینها خرند و آدم نیستند فقط شما و همفکرانتون انسانید؟!!
  عجب نا معادله ایه . . . .
  نظرات شما انبساط خاطر مارو همیشه فراهم میکنه

  [پاسخ]

 15. من گفته است:

  یاران دجال هستید و میتونید از رهبرتون کمال لذت رو ببرید!
  دشمنی ما با شما ازلی بوده و هست
  به قول مامان بزرگا خدا نسل همه اونایی رو که به این انقلاب خیانت میکنن برداره!

  [پاسخ]

 16. حسین گفته است:

  شما یه مشت جیره خورید که عقل‌تون رو فروختید.
  خدا رو اشتباه گرفتید.

  الآن حتا قبائل وحشی آفریقا هم انقدر راحت جون آدما رو نمی‌گیرن که شما قاتلای بالفطره می‌گیرید.

  بیچاره اسلام  که دست یه مشت متعصب بی‌فکر افتاده.

  برید با نده های رهبرتون حالی به حالی شید و نبینید که خون از دندوناش می‌چکه

  خدا هم حساب شما رو جدا کرده

  “کرند لالند کورند بنابراین به راه نمى‏آیند “

  [پاسخ]

 17. ساده‌انگار گفته است:

  اگر  اطرافیان خودت  را به ظن محاربه محکوم کنند به اعدام وقتی حقیقت این است که بی‌گناه است، چه انتظاری از دستگاه قضا داری؟ آیا باید به خاطر یک ظن حکم صادر کند؟ همه‌ی شواهد حاکی از این است که در این مورد روند اجرای حکم سریع تر از معمول  و درحالی که پرونده هنوز در جریان است بوده –  شاید و فقط شاید این معلم به قول شما جنایت‌کار بی‌گناه بوده باشد. به خطای انسانی اعتقادی نداری؟ آیا ممکن نیست که در روند این قضاوت “اشتباهی” صورت گرفته باشد؟

  دسترسی به حقیقت مشکل است و گرفتن جان یک انسان موضوع ساده‌ای نیست برادر .

  [پاسخ]

 18. پاکدل گفته است:

  یک انسان تا در یک دادگاع عدلانه محاکمه نشود بیگناه است ، فهمش اینقدر  سخت است ؟

  [پاسخ]

 19. من گفته است:

  در جواب “حسین”
  خدا حساب خیلی چیزها رو از هم جدا کرده ربطش به بی حرمتی به عاشورا و خیمه ی عزای حسین چیه؟
  ربطش به توهین و دروغ و افترا هایی که امثال شما عین آب خوردن میگن چیه؟
  اصلا ربطش به شماها چیه؟!
  آیت الله یزدی با ۴ تا دلیل اثبات میکنه که منافقان سبز (کاری به همه ی سبزا ندارم فقط اونایی که منافقانه عمل میکنن) اصلا مسلمون نیستند یه سرچ تو نت بکنید مطلب رو ژیدا میکنید!!!
  جواب “پاکدل”
  شما اول برادریت رو ثابت کن بعد بیا توضیح بده دادگاه باید چطوری باشه!! برای شماها دادگاهی که مسعود رجوی رو هم محکوم به اعدام کنه صالحه و عادلانه نیست! دیگه باید چیکار کنند یه عده که به عداوتشون پی ببرید؟؟! هرچند که بدیهیه بخاطر اعدام یک مشت منافق که از قماش خودتون هستند اینقدر ناراحت باشید!

  [پاسخ]

 20. من گفته است:

  جواب “ساده انگار”
  ببینم شما خودت فهمیدی که این اعام ها سریعتر از معمول بوده یا کسی هم بهت کمک کرده؟! قهقهه اول برو بخون ببین داستان از چه قرار بوده بعد عرض اندام کن اینجوری جز اینکه خودت رو ضایع کنی کار دیگه ای انجام نمیدی!
  یه حرف دیگه هم هست! شما پرونده ها رو دیدی که میگی بر اساس یک ظن این ها مجازات شدند؟! ضمنا شما این همه شواهد رو از کجات در آوردی؟ در روند قضاوت ممکنه اشکالی باشه اما احتمال اون در حال حاضر کمه میدونی چرا؟ برو شرایط انتخاب قضات رو بخون تا بفهمی!!! بقالی نیست که ۴ نفر تو صف شیر جمع بشن از یکی بد بگن بعد حکم به بد بودنش بدن که! حالا درسته قوه ی قضاییه اسما قوت داره اما رسما فقط بلده سراغ خرده پاها بره اما دیگه اینقدر ها هم آبکی نیست کارا!!

  [پاسخ]

 21. پچ پچ گفته است:

  معلم که باشد بر جرمش هم افزون است !!!

  [پاسخ]

 22. مصطفي گفته است:

  حالا خوبه رئیسشون(رئیس همین اعدام شده ها) اومد تو بی بی سی گفت که اینا ادمای ما بودن و پژاکی و این حرفها و الا بعضیا حتما میخواستند اینا رو یه مشت امام زاده تلقی کنن و به خورد مردم بدند…
  حالا خوبه این زیبا رویان و معلمان و نقاشان کلیپشون هست که تفنگ به دست دارن از در و دشت بالا میرن…این کلیپ و هم ما نساختیما خود پژاکیا ساختن برا نشون دادن خوبیای این ادما که مثلا در یک دست اسلحه دارن با دست دیگه سر بچه مردم و نوازش میکنن…
  بابا منافق و پژاکی بودند دیگه چرا خودتون این همه اذیت میکنین رفقا…سخت نگیرین بابا…اونا اعدام شدند رفتند بیاین یه چندتا متلک بار موسوی و کروبی بکنیم دور همیم بخنندیدم نه؟! خندهچشمک

  [پاسخ]

 23. مهدی.ه گفته است:

  میرحسین موسوی و پرده ای دیگراز نفاق
  «همانا منافقین وابسته و پیوسته اند»منافقون/۶۷

  [پاسخ]

 24. حسن گفته است:

  پاسخ به چند گفته:
  ۱- “بعد بیا توضیح بده دادگاه باید چطوری باشه؟” علنی باشه فقط همین. که اگر حق کشی یا زد و بند بود باطل جلوی همه ملت رسوا بشه. آیا این انتظار زیادیه؟
  ۲-“حالا خوبه رئیسشون(رئیس همین اعدام شده ها) اومد تو بی بی سی گفت که اینا ادمای ما بودن و پژاکی ” خوب معلومه این پژاکی ها می خوان خودشون رو مهم جلوه بدن. تو خیلی از کشورهای دنیا مسوولیتهای انفجار ها و… رو گروه های ناشناس بر عهده می گیرن که معروف بشن در حالیکه وقعا اون کار رو انجام ندادن. از کی تا حالا حرف سر دسته پژاک برای ما حجت شده؟

  [پاسخ]

 25. حسن گفته است:

  ادامه پاسخ:
  ۳-  “من منکر کشته شدن عده‌ای نیستم!” خوب لااقل باید قبول داشته باشی قاتل اونایی که منکر کشته شدنشون نیستی باید مجازات بشن.
  ۴- ممکنه خیلی ها درون نیروهای امنیتی با کشتن غیر نظامیان مخالف باشند اما اونهایی به دست بچه های ۱۵-۱۶ تفنگ می دن علیه نظاهر کننده هاف معلومه باید منتظر این جور عواقبی باشند که این کار باعث کشته شدن مردم میشه.
  ۵-“ر بچه‌ای این را می‌داند که کشته شدن معترضین به نفع نظام نیست” ای کاش همه درون دولت مثل شما فکر می کردند.  عقیده ای مخالف عقیده شما هست که می گه وقتی چند نفر رو می کشیم  بقیه حساب دستشون میاد و اعتراض نمی کنند و ظاهرا گروه دوم حالا قدرت بیشتری دارن

  [پاسخ]

 26. حسن گفته است:

  ” ترساندن که با آن موتور سوارها و کتک زدن هم حاصل می‌شد.” اونها می دونن خیلی از معرضین حاضر هستند  به خاطر  کتک بخورن. به این دلیل با وجود این همه موتور سوار ها و چماق دار ها مردم همچنان توی اعتراضها شرکت می کردند به این دلیل که دولت با استفاده از چماقدار ها به هدف خودش نرسید آدم کشتن رو شروع کرد وگر نه نیازی به این کار نبود.
  دولت با این کار خودش می دونه داره از نظام هزینه می کنه ولی چاره دیکه ای نداره

  [پاسخ]

 27. حسن گفته است:

  ۶- “پس بیخود خون کسانی را که کشته‌اید به گردن نظام نیاندازید”
  ﴿یا ایها الذین امنوا ان حائکم فاسق بنباء فتبینوا ان تصیبوا قوما بجهاله فتصبحوا علی ما فعلتم نادمین)
  آیا مطمنید که من آدم کشتم؟
  آیا واقعا شما باور می کنی که یک عده بیان کلی برنامه بریزن ، آدم بکشن ،با خارج در ارتباط باشن، سازمان دهی کنن اما سازمان اطلاعات نفهمه؟ اینها هرکسی رو که مشکوک می دونستن به این جور کارها بازداشت کردن و کلی باز جویی و…. آخرش هم هیچی دستشون رو نگرفت.  
  تبلیغات انحصاری دست دولته، رادیو تلویزیون و… هر چی بخوان به خورد مردم می دن اما به نظر شما چرا مردم قانع نمی شن. اگه مدرک داشتن که سبز ها خودشون آدم کشن مردم سه سوت قانع می شدن.
  من هنوز جوابم را نگرفتم که به نظر شما قاتل سید علی موسوی و سهراب اعرابی کیه؟
  –  “من منکر کشته شدن عده‌ای نیستم!” آیا فکر می کنی اونهایی که کشته شدند آدمهای کم ارزشی هستند که باید دنبال خون آنها بود؟ آیا به این اعتقاد نداری که من قتل نفسا بغیر حق کانما قتل الناس جمیعا؟
  امید وارم که “افاتومنون ببعض الکتاب و تکفرون ببعض” نباشیم.

  [پاسخ]

 28. من گفته است:

  این فتنه هرچی که نداشت یه خوبی داشت میشد مصداق کلی آیه ی قرآن و ضرب المثل و خیلی چیزهای دیگه رو توش دید!
  خدایی چقدر میگفتند یه سری حرف ها تو گوش خر یاسین خوندنه!
  حالا هرچی ما بگیم بابا این اعدامی ها ۴ سال ژیش دستگیر شده بودند هی اینا میگن کی گفته؟ چرا ما نفهمیدیم! انگار اینا علامه ی دهر هستند و باید همه چیز رو بدونند!
  یکی نیست بگه آخه شماها چقدر با سازمان دهی بسیج و سپاه و نیروی انتظامی و اطلاعات آشنایید که حالا رفتار اونها رو هم تحلیل می کنید؟!
  اول برید ببینید اصلا اسلحه دادن به دست یه بچه ۱۵-۱۶ ساله عملا امکان داره یا نه بعد بیاید چرند سر هم کنید!! اسلحه دادن دست ۱۵-۱۶ ساله ها برای زمان جنگ بود نه الان که کلی آدم بالای ۲۰ سال منتظره که جونشو بده برای انقلابش!!
  میگه مردم قانع نشدند! اگر قانع نشدند چرا ۲۲ بهمن ۵ میلیون تهرانی بر عیله فتنه گرها شعار دادند؟ چرا ۳٫۵ میلیون تهرانی تو ۹ دی بر علیه فتنه گرها شعار دادند؟ باز هم بحث این میشه که سبزا خودشون رو مردم میدونند و  هر کسی خارج از این دایره مزدور !!
  در مورد قاتل اون دوتا هم نظر ماها مهم نیست مهم اینه که تو واقعیت قاتل کی هست! که اونم به زودی ایشالله

  [پاسخ]

 29. من گفته است:

  ضمنا
  یکی جواب بده
  اگر یه نفری بخواد به زور بره تو خونتون و تخریبش کنه شماها چه عکس العملی نشون میدین؟ با گفت و گو حلش میکنید یا با هر چی که دم دستتونه طرف رو مجبور به فرار میکنید یا اگه نشد نابودش میکنید برای حفظ حریمتون؟!
  این انقلاب خونه ی ماست برای حفظش (تا زمانیکه از خط خارج نشده باشه و باشیم) جونمون رو هم میدیم هیچ ابایی هم از جنگ مسلحانه نداریم! اگر لازم باشه همان میکنیم که پدرامون تو سال ۶۱ کردند!

  [پاسخ]

 30. حسن گفته است:

  سلام
  ۱- اینکه شما دلبستگی به انقلاب و عقیده ات داشته باشی چیز پسندیده ای است اما مملکت رو با انقلاب اشتباه نگیریم. اینکه بگوییم به دلیل تعلق خاطر به انقلاب باید بر تمامی منابع قدرت و ثروت این مملکت تسلط داشته باشیم و هر کس دیگری که خواست به شیوه دیگری از حکومت معتقد بود  باید بیرون رانده شود ( حتی اگر داخل نظام باشد) حرف منطقی نیست.
  این کشور به نام کسی سند زده نشده که ما اون رو مثل خانه خودمان بدانیم . هر چقدر من از آن سهم دارم دیگرانی که در روستاهای دور افتاده زندگی می کنند یا عقیده دیگری دارند در آن سهم دارند.
  این خانه مشترک ماست و همه حق داریم در آن زندگی کنیم نه اینکه هر کس دیگری که خواست وارد این خانه که حق او هم هست شود کتک بزنیم.

  [پاسخ]

 31. من گفته است:

  نظر اولت خوبه اما ایراد داره! تو یک ایرانی مسلمانی یا یک مسلمان ایرانی؟ این رو هم در نظر داشته باش که تو دین بُعد جغرافیایی مطرح نیست!
  در مورد نظر دومت:۱- شما شناسنامه ی اون افراد رو دیدی که میگی به بچه ۱۵-۱۶ ساله اسلحه دادند یا از روی چهره تشخیص دادی؟!
  هر چیزی سلسله مراتب داره عزیزکم!
  ۲-خب ما هم همین رو میگیم دیگه! هر کسی که زیاده طلب باشه حق الناس رو ضایع کرده دقیقا همینه! پس امثال موسوی و کروبی که مملکت رو ارث پدریشون میدونن چیکار می کنند؟! خودت جواب دادی!
  ۳-به نظرت تو گوش خر یاشین خوندن فرقی داره با بحث با همفکران شما که همه رو خر میدونند و خودشون رو عاقل؟!
  ۴- به اینا میگی فحاشی؟! پس ما به حرفهای شما که همه چیز رو زیر سوال میبرید بدون دلیل و فقط میخواید یه دادی زده باشید چی باید بگیم؟! فحاشی میدونی چیه؟ عزای حسین رو به هم زدن! تخریب امال عمومی فحاشیه! زیر پا گذاشتن رای ۲۴ میلیون مسلمان فحاشی! و . . . . !
  عزیزکم
  منطقت بر پایه ی بی منطقیه!
  شما با قرآن و برداشت های التقاطی خودتون سرگرم باشید!
  آخرتون میشید عین مسعود رجوی دیگه بالاتر از سیاهی که رنگی نیست!

  [پاسخ]

 32. حسن گفته است:

  ۲-“اصلا اسلحه دادن به دست یه بچه ۱۵-۱۶ ساله عملا امکان داره یا نه” نمی دانم شما در زمان اعتراضات کجا بودید ولی این رو من خودم دیدم .
  ۳- این کشور ملک مشترک همه است و اگر کسی بخواهد بیش از سهم خودش طلب کند حق الناس را ضایع کرده است.
  ۴- “خدایی چقدر میگفتند یه سری حرف ها تو گوش خر یاسین خوندنه! “

  “بعد بیاید چرند سر هم کنید”
  به نظر من این بحث از مصداق “‌جدال احسن” که در قرآن آمده خارج شده با فحاشی های شما. لذا من این بحث رو دیگه ادامه نمی دم

  [پاسخ]

 33. رهگذر گفته است:

  گفته اید:”کسی که کفش جلوی محارب جفت کند، حکمش اعدام است!”
  بغضم آمد از خواندن این جمله !!
  بکشید.بزنید نابود کنید جهاد کنید به اسم حب وطن و اسلام و ایمان. آخرش را هم ما خواهیم دید هم شما.
  اف بر شما اف بر شما اف بر شما

  [پاسخ]

نام *
رایانامه *
تارنما

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

*اگر پیغام‌تان خصوصی است، کافی است در متن پیام، کلمهٔ خصوصی را درج کنید.

 • آخرین ممنوعه‌ها

 • تبلیغات ممنوعه


 • آخرین نظرات

 • ^ بازگشت به بالا