web analytics

Pr0grammer

آنتی دیکتاتور
در تاریخ:۲۹ام خرداد ۱۳۹۰

در وصیت‌نامه‌اش به ما گفت:
برخیزید!
و به سوی یک دولت اسلامی با جمهوری‌های آزاد و مستقل به پیش روید…

امام خمینی (ره) را می‌گویم.

نوشته شده توسط:

 1. چشم براه( حجاب یعنی اسمانی ترین راه ) گفته است:

  ممنون
  موفق باشید

  [پاسخ]

 2. آزادیخواه گفته است:

  “و به سوی یک دولت اسلامی با جمهوری‌های آزاد و مستقل به پیش روید”

  حتمن دولتی شبیه “جمهوری اسلامی” آزاد و گل و بلبل!

  امام خمینی شما چیزای دیگه هم گفت
  “کمونیستها هم آزادند”
  “من خودم منصبی رو بر عهده نمیگیریم”
  “روحانیت مقامات دولتی رو بر عهده نمیگیرند”

  [پاسخ]

  نمک پاسخ در تاريخ خرداد ۳۱ام, ۱۳۹۰ ۱۲:۱۲ ب.ظ:

  مقدمه و موخره هم که هیچ‌یک از این صحبت‌ها نداشته
  شرط عدم توطئه هم که نگذاشتند
  .
  اصلا مردم به جهنم، چند سال دیگه میخواین خودتون رو فریب بدین
  هان؟

  [پاسخ]

  آزادیخواه پاسخ در تاريخ خرداد ۳۱ام, ۱۳۹۰ ۲:۱۹ ب.ظ:

  کل سخنرانیشون رو شما بگذار. آیا این چیزهایی که این فرد گفته رو نقض میکنه؟
  فقط این چیزا نیست. رهبر فقید شما سخنان دیگری هم گفتند که به آنها عمل نشد.

  به قول جناب نوریزاد
  “ما پیش از پیروزی انقلاب اسلامی، به مردم خود، و به مردم جهان وعده دادیم که حتی کمونیست­ها در ابراز عقیدۀ خود آزادند. این آزادی نه به این معناست که یکی بتواند بگوید: آهای مردم، من یک کمونیست هستم. بلکه به این معنا که او بتواند در دانشگاه­ها، شاهد دست به دست شدن فلسفه فکری خود باشد و هم­زمان، در فلان اداره نیز استخدام شود. امروز اما به جایی رسیده­ایم که احزاب فرزندان امام و انقلاب را نیز تحمل نمی­کنیم.

  در آمریکا، اقلیت­های دینی، و حتی بی­دینان و شیطان­پرستان، از همان آزادی برخوردارند که مردمان مسیحی آمریکا. اقلیت­دینی، در همۀ ایالت­های آمریکا، اجازۀ احداث بناهای عبادی و اجتماعی مخصوص خود را دارا هستند. در این میان، مسلمانان، از جایگاه ویژه­ای برخوردارند. در جوار برج­های دوقلوی تخریب شده نیویورک، مسلمانان قطعه زمینی را برای احداث مسجدی بزرگ خریداری کردند. عده­ای از متأثرین حادثه یازده سپتامبر، بنا بر اعتراض گذاردند تا از احداث این مسجد جلوگیری کنند. همان کاری که در کشور خودمان با همت «نیروهای خودجوش» صورت می­پذیرد و کسی هم پاسخگوی رفتار سخیف آنان نیست. دستگاه قضایی آمریکا اما، با اقتدار، حق را به مسلمانان نیویورک داد و اکنون این مسجد، با کمی فاصله از مکان برج­های دوقلو، در حال احداث است. اقلیت­های دینی کشور ما، انصافاً تا پیش از انقلاب، به شکل سنتی، از آزادی بیشتری برخوردار بودند. می­توانستند در همۀ دوایر دولتی استخدام شوند و از نردبان مسؤلیت­های جامعه بالا روند. بعد از انقلاب اسلامی، آنان محدود و محدودتر شدند. مثلاً در یک قلم، ما هرگز به اهل سنت خود، اجازه نداده­ایم در تهران، مسجدی بنا کنند و بی­واهمه به عبادت پردازند. در روز روشن، ما عبادتگاه دراویش خود را تخریب می­کنیم. زنانی از ادیان رسمی کشورمان را که اعتقادی به حجاب ندارند، مجبور می­کنیم که پوشش بانوان خود ما را به تن کنند. در میان همۀ مسؤلان کشورمان (غیر از نمایندگی مجلس)، یک مسیحی، یک یهودی، یک زرتشتی به چشم نمی­خورد. و تا این اواخر، حتی تحصیل­کرده­های اهل سنت نیز، اجازۀ حضور در مسؤلیت­های کشور را نداشتند. پرسش اینکه، آیا ایشان، با همۀ خصلت­های نامناسبی که دارند، به خدا، و به آموزه­های پیامبران الهی نزدیک­ترند یا ما؟”

  عجب توطئه. هر کسی رو سرکوب کنید و بگید توطئه گر بوده. اینها بهانه هایی آبکی و نخ نما شده از طرف رژیمهاییست که توانایی تحمل آزادی بیان رو ندارند. اگر غیر از اینها رو نگید باید از تعجب شاخ در آورد

  اینها مشترکات رژیمهای انتقاد ناپذیر و سرکوبگر هستند
  رهبر لیبی مردم معترض را “سوسک” مینامه
  بشار اسد «توطئه‌ها» را «میکربی» نامید که نمی‌شود آنها را نابود کرد بشار اسد، «باندهای تبهکار، تروریست‌ها و توطئه‌های خارجی» را مسئول ناآرامی‌های این کشور دانست
  رییس جمهور شما خس و خاشاک مینامه و انبوهی از القابی که از طرف مقامات شما به مردم معترض در این مدت داده شد. از میکروب گرفته تا فتنه

  [پاسخ]

 3. آزادیخواه گفته است:

  چرا سانسور میکنی؟

  به نظرت خود گویی و خود خندی یا زرنگ کوچه خلوت بودن هنره؟

  شما اگه مدعی به اشتباه بودن حرفای من هستی چرا اشتباهم رو ثابت نمیکنی؟

  کامنت من رو سانسور کردی، با بقیه ملت چکار میکنی. متاسفانه شما فکر میکنید که ملت در عهد شاه وزوزک هشتند و میشه اونها رو با سانسور بی خبر نگهشون داشت.

  شعبه ولایتمدار وبلاگستان که اکثرا در پارسی بلاگ و پرشین بلاگ و و بلاگفا و با تراکم کمتر در دیگر سرویس دهنده های داخلی وبلاگ دارند،( این شعبه در دنیای وبلاگستان نمیدونم اقلیتند یا اکثریتند ولی افراد ولی فقیه مدار در دنیای واقعی و در جامعه اقلیت هستند.) بعضی از اونها خود میگویند و خود میخندند. برای نمونه وقتی پستی مینویسند، از طرف همون حلقه ای که لینک متقابل به هم داده اند و مشخصه که همشون، هم مرام و مسلک و ولایتمدار هستند، کامنتهایی حاوی به به و چهچه دریافت میکنند و اگر فردی “غیر خودی” کامنتی براشون بگذاره معمولن به چند روش نادرست با کامنت اون برخورد میکنند که این برخوردها نشاندهنده نداشتن جواب و ناتوانی اونها در جواب دادن و رد و نقض سخنان فرد منتقد حرفاشون هست
  یا از بیخ و بن اون رو سانسور و حذف میکنند
  یا جوابی به کامنت فرد “غیر خودی” نمیدند و شتر دیدی ندیدی
  یا اگر جوابی به اون میدند، جوابی گزینشی هست
  یا کامنت فرد رو تحریف و لوث میکنند
  یا خود رو به کوچه علی چپ میزنند و جواب بیربط میدند
  یا جواب میدند ولی قربان جواب ندادن
  غافل از اینکه خانم جان و آقا جان ولایت مدار،اگر منظورت از نوشتن پست، تاثیر گذاری بر خواننده معمول وبلاگت هست که باید بگم اون حلقه ای که به طور معمول وبلاگ شما رو میخونه و برای شما نظر مساعد و موافق میگذاره که متاثر خدایی از چیزهایی که شما در وبلاگت مینویسی هست و پاسخ به به از اون دریافت کردن که نه لطفی داره و نه ذوق و شوقی. برای نمونه اگر شما بیای در مدح و ثنای سلطان ولی فقیه پستی بگذاری و قصدت بزرگ کردن سلطان علی در نزد خوانندگان وبلاگت باشه، این سلطان علی برای ولایتمدارانی که خوانندگان معمول وبلاگت هستند، بدون گفتن شما، بتی بزرگ هست و ذوق و شوق کردن از کامنتهای مساعد و موافق با پستتون، و حس “برنده” بودن داشتن، کاری بیهوده است. همانطور که تلاش برای متاثر ساختن یه فرد همفکر و همنظر، بیهوده کاری هست. کار شما مثل افزودن نمک به محلول آب نمکی هست که اشباع شده ودیگه مقدار بییشتری نمک رو نمیتواند در خود حل کند. ولایتمداران خواننده وبلاگ شما هم از حب ولایت فقیه اشباع شده اند.
  پس شما اگر توانستید فردی رو که “غیر خودی” هست و احیانن وبلاگ شما رو میخواند و پستهای شما رو به چالش میکشد تحت تاثیر قرار دهید و زوایه اش رو با پستتون و دیدگاهاتون کم کنید و اون رو با خودتون هم جهت تر کنید، شما اون موقع هست که میتونید احساس برنده بودن داشته باشید .
  و این اتفاق هم البته نمیافتد مگر با دادن پاسخهایی مستدل و مستند به کامنتهای اون فرد طوری که کامنت اون فرد رو رد و باطل کنه. پس روش نظامتون رو در برخورد با منتقدان به کار نگیرید.
  همنطور که میدونید نظام ولایت فقیه که من لقبهای مختلف و با مسمایی براش ساختم(نظام چماق محور ولایت فقیه، نظام مقدس ِ ساندیس و کهریزک، نظام مقدس ِ* چماق و دروغ) با منتقدینش به چند روش برخورد میکنه و جواب اونها رو با اون روشها میده. این روشها شامل بکار گیری انواع چماقهاست که من اونها رو به دو دسته چماقهای سخت(فیزکی) و چماقهای نرم(غیر فیزکی) تقسیم میکنم.
  چماقهای سخت شامل سرکوب، زندان و شکنجه و باتوم و گلوله و فحاشی علنی هست.
  چماقهای نرم شامل لغو امتیاز و سانسور در عرصه مطبوعات، تخریب شخصیت و فحاشی و بدو بیراه گویی توسط سایتها و مطبوعات حکومتی، فیلترینگ شدید در دنیای مجازی و پارازیت اندازی بر روی کانالهای سیاسی که هدفشون گردش آزاد اطلاعات و در اختیار گذاشتن اونها برای مردم است.اطلاعاتی که رسانه های داخلی از انتشار اونها منع شده اند.
  جالب اینجاست که جمهوری مزور الرویه ولایت فقیه تلاشی برای پارازیت انداختن روی کانالهای ثکثی که زنها رو لخت مادر زاد نشون میدند نمیکنه و این پارازیتها فقط کانالهای سیاسی رو هدف قرار میدند و این نشان از این داره که حقایق منتشره و گردش آزاد اطلاعات در شبکه های سیاسی برای جمهوری ولایت فقیه بسیار تلخ تر و ناگوارتر است از عو رت برهنه زنهای لختت در شبکه های حتی غیر کارتی که همگان میتونند به اونها دسترسی داشته باشند
  ممکنه بگید که چرا نمیگم نظام ساندیس و کهریزک و میگم نظام مقدس ساندیس و کهریک یا نظام مقدس چماق و دروغ. خب این برای استهزا و به سخره گرفتن “مقدس” نامیدن نظام ولایت فقیه است با تناقض آفرینی بین چماق و دروغ و کهریزک و “مقدس”. میخوام بگم که این افرادی که اینچنین نظامشون رو خطاب میکنند آیا نظام چماقدار و کهریزکی رو مقدس میدونند؟

  [پاسخ]

  نمک پاسخ در تاريخ خرداد ۳۱ام, ۱۳۹۰ ۱۲:۱۵ ب.ظ:

  🙂

  [پاسخ]

  آزادیخواه پاسخ در تاريخ خرداد ۳۱ام, ۱۳۹۰ ۱:۴۹ ب.ظ:

  بابا نمک بابا با نمک بابا گلوله نمک بخند تا دنیا به روت بخنده. چه کاری بهتر از این
  قانونی میگه(قانون اول آزادیخواه)

  لبخند بزن تا دنیا به روت بخنده

  بخند تا دنیا به روت هر هر و کر کر کنه

  هر هر و کر کر کن تا دنیا برات ریسه بره

  ریسه برو تا دنیا برات از خنده روده بر بشه

  تا اونجا که مشخصه شما مونث تشریف دارید
  پس این عکس آقا پسر رشید عکس کی هست؟

  [پاسخ]

نام *
رایانامه *
تارنما

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

*اگر پیغام‌تان خصوصی است، کافی است در متن پیام، کلمهٔ خصوصی را درج کنید.

 • آخرین ممنوعه‌ها

 • تبلیغات ممنوعه


 • آخرین نظرات

 • ^ بازگشت به بالا