web analytics

Pr0grammer

اغتشاش
در تاریخ:۲۷ام خرداد ۱۳۸۸

میرحسین موسوی !؟!

میرحسین موسوی !

خون‌هایی که ریخته شد
صدماتی که به بیت المال وارد شد
قلبی که از رهبر عزیز شکسته شد
آرامشی که از مردم گرفته شد
آبرویی که از کشور ریخته شد

باید جواب این‌ها را بدهی
هم در دنیا
هم در آخرت

همین! مال هیچکس نیست!

نوشته شده توسط:

 1. زینب گفته است:

  این را به دکترتان! بگویید که با تخلفات انتخاباتیش باعث و بانی نا آرامی شد!

  درضمن خون را که برادران به اصطلاح بسیجی شما ریختند و باید در آخرت جوابگو باشند.

  موسوی و حامیانش فقط به دنبال حقی هستند که پایمال شده! به دنبال رای سبزشان که سیاهش کردید…

  [پاسخ]

 2. ناشناس گفته است:

  موافقم.
  اگر کسی ادعا می کند که به خاطر بهبود و اصلاح جامعه و مردم پا به میدان انتخابات گذاشته نباید بگذارد به این راحتی آرامش پیر و جوان این مملکت گرفته شود.لطفا با احساسات جوانان بازی نکنید. هی نگویید عقبید بیچاره اید منزلت جهانی ندارید.والله اگر بگذارید ما همه چیز داریم. چون هویت داریم.چون دید داریم.مطمئن باشید که هرکس در برخورد با این ملت غل و غشی داشته باشد به فضل خداوند نابود خواهد شد. ملت ایران ملت بزرگی است .آیا هنوز باور نکرده  اید؟

  [پاسخ]

 3. سلام گفته است:

  ببخشیدا من یه آدم دو آتیشی سیاسی نیستم اما به نظرم همونایی که اول انقلاب به بنی صدر رآی دادن حالا طرفدار موسون.این شلوغیام ادمو یاد اون موقع هامیندازه.دشمن میخواد انقلاب یه بار دیگه تکرار بشه طرفدار هر کاندیدی که هستیم نباید بزاریم این اتفاق بیفته ما همه ایرانو دوست داریمتلفنتلفن

  [پاسخ]

 4. صوفی گفته است:

  من شنیدم که موسویا الکی خودشونو قاطی این اغتشاشات کردن !
  مشکل اصلی جای دیگه اس . اونا رو باید یکی ساکت کنه . موسویون ( به قول شبکه های عربی ) فقط آتیش بیار معرکه شدن و شلوغش کردن .

  [پاسخ]

 5. سامی دخت گفته است:

  به نظر شما سهم انان که در این غائله بجای آرام کردن مخالفین و معترضین هیزم بر اتش ریختند باید جواب هایشان را به کجا ارائه کنند؟

  [پاسخ]

 6. چه زود دیر میشه گفته است:

  سلام
  خسته نباشید
  واقعا نیمدونم که این موسوی و هاشمی چطوری میخوان جواب بدن مخصوصا نمیدونم که جواب خون های که به خاطر حماقت های این آدما ریخته شده رو چطوری میدن.
  ما این آدما رو واگذار میکنیم به خدا.. خدا خودش نابودشون کنه..
  خدا خودش به همه کمک کنه..

  [پاسخ]

 7. من گفته است:

  قلب رهبرتان شکست؟ قلب ماها که در حقمان خیانت شد چی؟
  اینایی که می گن انصار لبنانن کی ان که برای کتک زدن جوونای ایرونی ساپورتشون می کنن؟؟؟ متقلبا

  [پاسخ]

 8. میر رسول میرداداش زاده ودیق گفته است:

  بعضی فکر میکنند فرا تر  از قانون هستند اگر برای رضای خدا انقلاب کرده اید وزحمت کشیده اید اجرتان با حضرت حق ولی اگر برای چشم داشت بوده یک روزی بنشینید وحساب کتاب کنیم ببینیم حساب زحمت شما چقدر است . بس است دیگر دست از یقه ی این مردم مستضف وشهید داده بردارید.

  [پاسخ]

 9. یه بنده خدا گفته است:

  خدا نابودشون کنه که این جوری خون به دل رهبر کردند. به نظر من خیلیا از رای خودشون به موسوی پشیمون شدن و اگه انتخابات رو باطل اعلام کنند و دوباره بگیرند شاید ۵ ملیونم رای نیاره.ولی نباید نگران باشیم چون اینا نمی تونن با خدا و امام زمان در بیفتند و ان شاا… به زودی زود به زمین گرم می خورن.و اینکه صد در صد خدا با ماست.
  ((ا لیس صبح بغریب؟))

  [پاسخ]

 10. محمد کاظم... گفته است:

              .الفتنه اشد من القتل. برادرا ترا به جان زهرا بازیچه دست اجنبی ها نشیم که اینده ای ها فقط دو چیز نصیبمون میکنن بعض قه قه و بعض هق هق. اندکی تامل و ذره ای تفکر. ممنون

  [پاسخ]

 11. باکلاس گفته است:

  موسوی منافق اعدام باید گردد

  [پاسخ]

 12. دوست نمک گفته است:

  شک کردن در صحت و سلامت انتخابات ۲۲خرداد یعنی شک به رهیر و انقلاب .
  و هرکس که حامی رهبر و انقلابه باید تمام سعیشو بکنه که این اغتشاشات و وحشی گری های آشوبگران سرکوب بشه.
  هر کس هم که حامی انقلاب و رهبر نیست اول بره مشکلشو با خودش حل کنه.من مطمئنم بیشتر آشوبگران حتی رأی هم ندادن و به سن رأی دادن هم نرسیدن.این آشوبها فقط و فقط برنامه منافقین و تروریستها برای براندازی نظامه.همون نظامی که برای جاودان شدنش هزاران شهید دادیم.

  [پاسخ]

 13. ایرانی آباد گفته است:

  در جواب زینب خانوم من باید بگویم که ما برای اینکه یک پارچه گی خودمونو حفظ کنیم گفتیم که اغتشاش گرا از حامیان موسوی جدا هستند ولی مثل اینکه شما شعور کافی ندارین که علت رو نیروهای حزب اللهی و بسیجی می دونید. چرا گول خودمون میزنیم این اغتشاش تقصیر آقای موسوی و هاشمی و خاتمی و دشمن است. مهم این است که ما گول این افراد رو نخوریم. واقعا شما که رای به این آدم دادی مطمئنی که روز قیامت نباید جواب گو باشی؟فرشته
  دست شما هم دوست عزیز درد نکند.گل

  [پاسخ]

 14. علی گفته است:

  بسته نگه داشتن چشمانِ از پیش بسته

  از خود پرسیده اید چرا وقایع تهران در دیگر شهرها و حتی حومه های پرجمعیت تهران که به شدت استعداد برانگیختگی اجتماعی دارند، تکرار نشده است؟ از خود پرسیده اید چرا کسی در شهرک کاروان و مشیریه و افسریه و سه راه آذری تهران، بر پشت بام الله اکبر نمی گوید؟

  آقای میرحسین موسوی،سلام
  در چند روزی که از انتخابات می گذرد به عنوان یک نامزد، یک (به گفته خودتان) انقلابی، یک نخست وزیر سابق، یک رییس فرهنگستان، یک استاد دانشگاه و … کارهایی باید می کردید که نکردید و کارهای هم کردید که نباید می کردید.
  درباره کرده ها و ناکرده ها فراوان گفته اند و احتمالا فراوان شنیده اید. مقصود، تکرار آن ها نیست. صحبت از فعل بدی است که در حق بخش بزرگی از طرفداران ساده دلتان در تهران کردید. طرفدارانی که برای رسیدن به آینده ای روشن تر (هرچه باشد) به شما رای دادند. طرفدارانی از قیطریه تا ولنجک از آریاشهر تا شهرآرا و از تهرانسر تا تهران وبلا که بیشترشان اگرچه ذیل عنوان «شمال شهر نشین» قرار نمی گیرند، اما در نیمه شمالی شهر زندگی می کنند. آنها به شما رای دادند. نزدیکانشان هم به شما رای دادند. دوستا

  [پاسخ]

 15. محمدی گفته است:

  موسوی باید به عنوان مفسد فی الارض اعدام شود    این همه اغتشاش و کشتار  فقط برای اینکه  رای نیاورده    آخه یک نفر به این احمق بگه  معنی انتخابات  یعنی همین یک نفر ممکنه حتی با یک رای بالاتر پیروز بشه  . حالا چون این آقا رای نیاورده میخواد از مردم انتقام بگیره . البته موسوی فقط عروسک خیمه شب بازی  خاتمی و …. میباشد

  [پاسخ]

 16. رضا گفته است:

  میگن تاریخ تکرار میشه راستمیگن طلحه وزبیر و حالا بنی صدر زمان کسی که اتهام دروغگویی و دیکتاتوری میزنه خودش به دروغ ها و دیکتاتوری خودش نگاهی بندازه

  [پاسخ]

 17. تگرگ گفته است:

  مشکل ما اینه که مردمی غیور ولی ساده داریم مشکل اینه که فراموش کردند سبز و سرخ نداره مشکل اینه که منافقین خیلی زود احساسات مردم پاک ما رو تحریک میکنن…..اما چون به عدل خداوند ایمان دارم بر این باور واقفم که دستان انان رو خواهد شد و بد جوری خواهند باخت من برای رییس جمهور عزیزمان ارزوی سربلندی دارم او یک ازاده ی به تمام معناستدست علی پشت و پناهش

  [پاسخ]

 18. ابوالفضل گفته است:

  مرگ بر  ضد  ولایت فقیه.مر گ بر اونایی که مست قد رتند .مرگ بر باند  مافیایی که نزد یک سی سال ثر وت ملت رو چپاول کر د ند .مرگ بر سکولار  و لیبرال.مرگ بر کسانی که خود ر و صاحب این مملکت مید ونند .   مرگ بر  هاشمی   که تمام فتنه ها از گور اونه.به ر ییس جمهور  شجاع و مر د می میگم اگر چهار  سال پیش حتی یک  در صد  احتمال پیر وزیتو مید اد ند  زند ه نمیذ اشتند ت ولی حالا بعد  ازچهارسال متکی به۲۵ میلیون رای ملت اگاهی نه ۲۰ میلیون رای بچه های۱۵ ساله د ختر ای خیابانی ومعاندای انقلاب.امام زمان پشت وپناهت.(یا علی)

  [پاسخ]

 19. جانم فدای رهبر گفته است:

  سلام به دوستان
  لطفا الکی افکارتون را مغشوش نکنید و دوستانی که عقیده به تقلب دارند جواب خود را در خانه های انگلیسی مقیم ایران بگیرند و امیدوارم ارتباط جریان اصلاحات با وطن فروشی و انگلیس دروغ باشد

  [پاسخ]

 20. محمد گفته است:

  موسوی خاتمی و…… سران مزدور افکار امریکادر ایران محاکمه باید شوند

  [پاسخ]

 21. اكبر گفته است:

  داداشی خیلی نازی مطمئن باش که جواب همه اینارو خواهد داد . دلم برای ۱۳میلیون نفری که بهش رای دادند میسوزه اونا باید فردای قیامت چی بگند؟؟؟؟؟؟؟؟؟چی دارند که بگن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  [پاسخ]

 22. ستاره گفته است:

  چرا همه موسوی رو مسئول و مقصر میدونید به جای این حرفا فقط یه آمین بگیید.”خدایا اگه بهمون قدرت میدی (البته نه قدرت کاذب) ظرفیت شکست هم بده!”

  [پاسخ]

 23. نرگس گفته است:

  خیلی خیلی خوشحالم که به موسوی رای ندادم.خیلی قشنگ خودشو نشون داد.خیلی بی جنبه بود.

  [پاسخ]

 24. ناشناس گفته است:

  همه به خواست مردم باید مجازات بشن چرا اغتشاشگرانی که در دانشگاه آشوب کردن الان آزادن؟ همه بچه خواستار مجازات علنی اونا هستن .

  [پاسخ]

 25. roz گفته است:

  marg bar amrika  esriel englis

  [پاسخ]

 26. انقلابی گفته است:

  مرگ بر تحجر
  مرگ بر دیکتاتور

  [پاسخ]

 27. راد گفته است:

  الحق و والانصاف که آقای موسوی آبرویی برای خود نگذاشت.
  وافعا حضرت امام از دست ایشان چه کشیده است.

  خدایا تو سپاسگزارم که از زمانی که به بلوغ سیاسی رسیده ام و توانسته ام پای صندوقهای رای حاضر شوم رای خود را خرچ نااهلان نکرده ام.
  در احادیث ائمه گاهی اوقات حرف از سیدهایی است که اهل راستی و درستی نیستند و کارهای آنها با نیرنگ است البته احادیثی که به نشانه های ظهور امام زمان اشاره دارند. اولین سید بنی صدر بود.
  تو خود حدیث مفصل بخوان …..
  در ضمن اجانب سعی می کنند آقای میرحسین موسوی را سید مظلوم نشان دهند. سیدی که بر حق است و در راه او ۷۲ تن به شهادت رسیده اند ولی بعضی کشته شده ها زنده از پستو درآمدند بعدها.
  شاد باشید

  [پاسخ]

نام *
رایانامه *
تارنما

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

*اگر پیغام‌تان خصوصی است، کافی است در متن پیام، کلمهٔ خصوصی را درج کنید.

 • آخرین ممنوعه‌ها

 • تبلیغات ممنوعه


 • آخرین نظرات

 • ^ بازگشت به بالا