web analytics

Pr0grammer

دکتر رضایی
در تاریخ:۱۳ام دی ۱۳۸۸

گیرم ولیِ خدا را نمی بینی که گستاخانه تعیین تکلیف می کنی

گذشتن از عاشورای حسینی را هم نمی بینی ؟!؟

بیدار شو !
پنج غروب از عاشورا می گذرد …
بیدار شو !

دیدی دروغ نگفتم !
این دکتر رضایی
با آن برادر محسن زمان جنگ
زمین تا آسمان فرق دارد

نوشته شده توسط:

 1. وهم گفته است:

  منظور از ولی خدا اینجا کیه ؟

  [پاسخ]

 2. سمیرا گفته است:

  من در این نامه گستاخی نمیبینم. نامه نوشتن به رهبری و پیشنهاد دادن به ایشون چه چیز بدی داره؟ مگه خود رهبری چند وقت پیش نگفتن حتا انتقاد از رهبر هم جایزه و ایرادی نداره؟ پیشنهاد دادن که از انتقاد هم کمتره. در مورد قضیه عاشورا هم که سکوت نکرده. چی این نامه به نظرتون گستاخی اومده؟
  آیا از عبارت “افراط گرایانِ هر دو طرف” رنجیدید؟

  [پاسخ]

 3. بشری گفته است:

  هی ما میخوایم بگیم نه این بنده خدا خودیه خودش میزنه تو خاکی 🙁

  [پاسخ]

 4. ترنم گفته است:

  کسی آدرس این موزمارو نداره من برم بزنم تو دهنش بیام….!عصبانی

  [پاسخ]

 5. نیلوفر گفته است:

  دلم گاهی برای آقا هم می سوزه ! یه عده که اون طوری خون به دلش می کنن … یه عده هم که اعتقاد دارن طرفدارشن و جانشون فدای رهبر می شه ! با این افراطی گریشون و با این تندروی هاشون خون به دلش می کنن !
  دیگه از آقا لازم نیست جلوتر برید … می دونی ؟! واقعا لازم نیست !
  می ترسم از “طالبان” ایران … می ترسم !

  [پاسخ]

 6. مرحوم مغفور یعسوب! گفته است:

  هه! آدم واقعا می مونه چی بگه جز اینکه :
  خدایا عاقبتمون رو ختم به خیر کن!
  یا علی

  [پاسخ]

 7. بی نشان گفته است:

  آیا وقت آن نرسیده؟؟

  ۷ ماه است که از انتخابات میگذرد ولی هزارن فتنه به بخاطر عشق به قدرت در کشور رخ داد، به خالق راستی سوگند که هیچ هدف خدا پسندانه ای جزء میل به قدرت و مقام  عده ای در پشت این پرده آشوبها نبوده و نیست.

  ۷ ماه است تمام وقت بودجه و فکر مملکت از اهداف اصلی نظام برگشته و فکر همه پیروزی در یک جنگ داخلی دنیایی شده؛ کل کار کشور خوابیده ، فکر دانشجویانمان بجای تلاش جهت ترقی کشور این شده کجا قرار است تجمع و آشوب شود؛ هرگاه مردم کمی به دامان آرامش برگشتند متاسفانه آنها که خود را ناجی فرض کردند با نامه ها و بیانیه های رنگارنگ و تحریک آمیز آتش فتنه را بیشتر کردند و الحق رسانه های بیگانه همچون باد بزنی نقش خود را در شعله ور کردن آتش نفاق به زیبایی هر چه تمام تر ایفا کردند

  آیا وقت آن نرسیده(بقیه اش رو تو وبلاگم بخونید)

  [پاسخ]

 8. .... گفته است:

  می بینید اینقدر بی منطق و دگم هستید که اگه کسی از خودتون هم بهتون اعتراض بکنه و از این وضع ناراضی باشه  زمین و زمان رو بهم میریزید و به این وضع می افتید.خیلی خوبه حداقل قیافه واقعیتون برای خودتون آشکار بشه جای شکر داره. شماهایی که بزرگترین افتخارتون تجاوز و آدم کشی ست رو فقط باید به خدا واگذار کرد.

  [پاسخ]

 9. علی گفته است:

  در انتخابات صد در صد مخالف کروبی و موسوی بودم. یادم هست یک سال قبل از انتخابات یکی با یک ذوق و شوقی گفت که موسوی فلان بهمان. چرا به موسوی رای نمی دی؟ گفتم می خوای بدونی چرا؟ گفت اره. گفتم چون موسوی ضد ولایت فقیه است. والسلام. جالب انکه طرف هم قبول کرد و بیحیال ما شد. مجبور بودیم بین احمدی نژاد و رضایی یکی رو انتخاب کنم. صد در صد احمدی نژاد رو انتخاب نکردم بدلایلی که بعدها کاملا مشخص شد که انتخابم صحیح بود یکی اینکه احمدی نژاد سباز ولایت هست ولی سرباز گییج و در قضیه مشایی دیدیم که چقدر ولایت پذیر است و دلایل دیگه. بالاخره بین برگه ی سفید و اقا محسن انتخاب کرده و با افتخاز نوشتم محسن رضایی. سرافکندمون کرد. کوبوندمون به دیوار. نه اینکه نمی دونستم رضایی هم سرباز گیج هست ولی دیگه نمی دونستم اینقدر گیج و گستاخ. برادر محسن بی راهه رفتی بدجور. ملت فعلا تو کاره میر یزید و اون شیخ احمق هستند. اگه تا وقتی که کار اونا تموم بشه خودتو عوض نکنی شما هم یکی مثل بقیه. حواست جمع باشه برادر محسن.

  [پاسخ]

نام *
رایانامه *
تارنما

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

*اگر پیغام‌تان خصوصی است، کافی است در متن پیام، کلمهٔ خصوصی را درج کنید.

 • آخرین ممنوعه‌ها

 • تبلیغات ممنوعه


 • آخرین نظرات

 • ^ بازگشت به بالا